DZIEŃ BABCI I DZIADKA

“Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości w Sali Wiejskiej z tej okazji.
 Babcie i Dziadkowie już na wejściu zostali obdarowani kolorowymi krawatami oraz kołnierzykami wykonanymi przez dzieci, co sprawiło, że dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy. Dziadkowie w tym właśnie dniu, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.  Dzieci pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość
Oprócz momentów wzruszenia w czasie recytowanych przez dzieci wierszy, nie zabrakło również tych chwil śmiesznych i humorystycznych, które zapewniły nam w swoich przedstawieniach pani Renia oraz pani Monika.
W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.