Dzień Dziecka w naszej szkole

Dzień Dziecka w naszej szkole. 🤼‍♂️🤸🤼🤹‍♂️🤾‍♀️
Dzieciństwo to czarująca perspektywa niekończąca się zabawa. Czas ogromnej wyobraźni i dni pełne radosnych i beztroskich chwil. Dzień Dziecka w naszej szkole odbył się 29 maja to święto na ,które uczniowie czekali z niecierpliwością przez cały rok. Zanim na boisku szkolnym wyrósł dmuchaniec, każdy wychowawca miał chwilę na klasową integrację. Szkolne obchody zapoczątkowała Pani dyrektor z życzeniami dla wszystkich dzieci.
Potem odbył się występ taneczny szkolnych cheerleaderek.
Smakołyki, zabawa i atrakcje tak w trzech słowach można opisać ,to co działo się na szkolnym boisku. Zabawy i przeplatane z zawodami sportowymi: wesołe harce na dmuchanej zjeżdżalni, zajęcia ruchowo- taneczne, mistrzostwa szkoły w „Palanta” mecz klasy VII i VIII kontra reprezentacja „reszta szkoły’’, mecz pokazowy w mini piłkę nożną, reprezentacja klasy I i IV kontra łączna reprezentacja klasy II i III , dla chętnych jazda rowerowa na jednym kole.
Każda klasa otrzymała ciasto, pieczone kiełbaski, watę cukrową, popcorn i lody. Wesoło spędziliśmy czas na zabawach sportowych dostosowanych do zainteresowań i możliwości uczniów.
Ponieważ w każdym z nas ukryty jest dziecięcy duch, dlatego wszystkiego najlepszego dla małych i dużych dzieci ,aby dziecięca radość była w nas jak najdłużej.
Dziękujemy serdecznie naszym wspaniałym rodzicom za uświetnienie tego dnia i upieczenie pysznych ciast. ❤️❣️