Spotkanie z Mikołajem w Zespole Edukacyjny w Nowinach Wielkich.

Spotkanie z Mikołajem w Zespole Edukacyjny w Nowinach Wielkich.

Okres świąteczny to czas radości i wielkich marzeń wszystkich dzieci. Tegoroczna nietypowa aura nie zmyliła Świętego Mikołaja. Pomimo braku białego puchu, pojawił się na 8 grudnia. Aby się z nim spotkać w tym roku dzieci wyruszyły na wycieczkę do Parku Dinozaurów w Nowinach Wielkich. Cały rok czekał na ten dzień, aby się znów spotkać z nietypowym gościem. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w szkole. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim dzieciom osobiście wręczał paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego!

Oprócz spotkania z Mikołajem dzieci wzięły również udział w zajęciach plastycznych. Z przygotowanych materiałów wykonywały swoje kartki świąteczne i dekorowały gipsowe ozdoby.

Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym dzieciom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej Jego wizyty.