UDANE ŚLIZGI NASZYCH SANECZKARZY !!!

VIII  Memoriał im. Mariusza Warzyboka w saneczkarstwie rozegrany 15 i 16 września na terenie Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej w Jeleniej Górze – Sobieszowie   zgromadził ponad stu trzydziestu zawodników… Impreza ta stanowiła  nieoficjalne Mistrzostwa Polski w saneczkarstwie letnim!

Zawody rekreacyjno-sportowe  rozegrane zostały na sankorolkach w pięknej słonecznej pogodzie. Memoriał poświęcony pamięci zmarłego w 2011 roku saneczkarza KS Śnieżka Karpacz od ośmiu lat przyciągają do Jeleniej Góry- Sobieszowa  wiele zawodniczek, zawodników, trenerów i sympatyków saneczkarstwa. Na starcie tegorocznej edycji stanęli saneczkarze i saneczkarki  m.in. z Jeleniej Góry, Karpacza, Krynicy-Zdrój, Nowego Sącza, Nowin Wielkich,  Bielska Białej. Dla najlepszych zawodników przygotowano medale,  puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal upamiętniający Mariusza Warzyboka.

Monika Pawlak – Warzybok, główna organizatorka zawodów:  „…Cieszę się z tego, że to już ósmy raz czcimy pamięć Mariusza. W zawodach wzięli udział  zarówno młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy, seniorzy i zawodnicy w kategorii masters.  Liczyły się tylko umiejętności, bo każdy dysponował tym samym sprzętem.”  Monika Pawlak-Warzybok z bardzo dużym zaangażowaniem i umiejętnościami organizuje  ten memoriał. Stworzyła przez osiem lat  zespół oddanych osób tej sprawie. Uzyskała przychylność samorządu miasta. Cieszy ją to, że co roku tak dużo uczestników bierze udział w memoriale.

Z bardzo dobrej strony  w imprezie  tej jak co roku pokazali się nasi saneczkarze z UKS Nowiny Wielkie działającego przy naszej szkole. Oto najlepsze  wyniki obecnych uczniów naszej szkoły oraz naszych absolwentów.

WYNIKI:

Młodziczki Młodsze:

2.Semeniuk Alicja

 Młodzicy Młodsi:

1.Lipiński Wojciech

12.Wąsowicz Filip

14.Pęczak Sebastian

 Juniorka młodsza:

7.Kamila Domowicz

14.Martyna Kondracka

Junior młodszy:

7.Mikołaj Preczewski

18.Bohdan Steshenko

Juniorzy:

2.Kuba Dudek

3.Rafał Lipiński

Seniorki:

2.Natalia Wojtuściszyn

6.Ola Wojtuściszyn

7.Nikola domowicz

Senior-Masters:

2.Ernest Markowski

Seniorka-Masters:

2 .Agnieszka Ignaszak

 Gratulujemy!!!